Jaký veterinář v mém okolí má to nejlepší hodnocení?

Když zadáte do vyhledávače Vaši adresu, zobrazí se Vám na mapě nejbližsí veterinární ordinace. Nad mapou je rolovací okno „Výsledky“, kde se zobrazí nejen konkrétní vzálenost jednotlivých ordinací od Vašeho bydliště, ale také jejich aktuální hodnocení.

 

Kde mohu ohodnotit veterináře, u kterého jsme právě byli na očkování?

Veterináře si vyhledáte v sekci „Veterináři“ ve fulltextovém vyhledávání a po rozkliknutí jeho profilu jej můžete ohodnotit. Můžete si jej vyhledat také na hlavní stránce podle adresy. Po rozkliknutí detailu máte v pravém dolním rohu možnost přidat Vaše hodnocení a komentář.

 

Jsem veterinář a svoji kliniku jsem v seznamu nenašel, jak se mohu přidat?

Přidání na seznam je bezplatné a časově neomezené. Na hlavní liště rozklikněte „Veterináři“. Uprostřed stránky dole je bílé pole „REGISTROVAT“.

 

Potřebuji rychlou pomoc, můj pes se zranil a náš veterinář je daleko. Kde najdu nejbližší otevřenou veterinu?

Použijte tlačítko rychlá pomoc. Na základě určení Vaší aktuální polohy Vám systém nabídne seznam veterinářů, včetně těch s pohotovostní ordinační dobou (červeně).

 

Naše kočka má dlouhodobě problém se srdcem, najde se tu nějaký specialista?

V rámci vyhledávání na mapě, když zadáte konkrétní adresu, se Vám nabídne rozšířené vyhledávání. Zde můžete zvolit konkrétní zaměření nebo specializaci, která Vás zajímá. Následně budou vyhledáni veterináři podle Vašich kritérií. Můžete použít také „Rozšířené vyhledávání“ v sekci Veterináři.